צור קשר
03-6440016

פתיחת קבצים שהוצפנו בתוכנת כופר

חברת ESET היא הראשונה בעולם להוציא כלי שיודע לפרוץ את ההצפנה של הגרסאות העדכניות של TeslaCrypt, אחת מתוכנות הכופר הנפוצות ביותר בישראל ובעולם.

תוכנת הכופר שמובילה בתחום בשנתיים האחרונות, מצפינה קבצי אופיס, PDF, תמונות, וכל קובץ שיכול להכיל מידע חשוב למשתמש, ומשנה את הסיומות שלהם ל xxx, ttt, micro או mp3.

תוכנת כופר

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

לאחר שהיא מצפינה את הקבצים, מופיעה הודעה הדורשת תשלום כופר באמצעות ביטקוין דרך רשת Tor האנונימית. ההודעה מופיעה גם על לוח העבודה של המחשב, וגם בצורה של קבצי טקסט בכל תיקיה שבה הוצפנו קבצים.

בהתפתחות מהימים האחרונים, הודיעו המפתחים של TeslaCrypt שהם סוגרים את הפרויקט.
חוקרי הנוזקות של ESET ניצלו את ההזדמנות, ופנו לשירות התמיכה של TeslaCrypt בצורה אנונימית בתור משתמשים פרטיים שנפגעו מתוכנת הכופר, ויכולים לפנות לקבל עזרה בתשלום הכופר.
להפתעתם, הם קיבלו הודעה שהפרויקט סגור, ואת מפתח ההצפנה הראשי master של כל הגרסאות של TeslaCrypt. בנוסף ציינו היוצרים של תוכנת הכופר שיש לחכות עד שאנשים אחרים יפתחו כלי פריצה עבור TeslaCrypt, וקינחו בהתנצלות גורפת.

CREPT2

מפתח ההצפנה הראשי של TeslaCrypt איפשר לחוקרים של מעבדת הוירוסים של ESET לפתח כלי הראשון מסוגו בעולם, שיודע לפרוץ את ההצפנות של כל הגרסאות העדכניות של תוכנת הכופר: 3.0, 4.0, 4.1 וגם העדכנית ביותר 4.2.

CREPT3

 

לצפייה במדריך השימוש בכלי

חובה ומומלץ להתקין את תוכנת האנטי וירוס של ESET , רק ל- ESET יש מנגנון של LIVEGRID שמסוגל לחסום את וירוס הכופר

להתקנה לחץ כאן

 

Call Now Button